Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Вимоги до подання

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для керівника нижче дані необхідні пояснення).
 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:
a) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим вільний доступ, використовувати і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового опублікування на цій конференції
b) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, для невиключного поширення та подальшої публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, розміщення в інститутському репозитарії або публікація в книзі), з підтвердженням її первісної презентації на цій конференції.
c) Крім того, автори підтримують розміщення та вільний доступ до своєї роботи в Інтернеті  (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) в будь-який момент до та після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому сайті конференції будуть використовуватися виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-яких інших цілей або будь-якої іншої сторони.Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.